Levnější než jiné online obchody, stojí to za to!
Nové produkty pro muže,Nové výrobky pro ženy
 
Úvod >  Ochrana osobních dat

Prohlášení o ochraně osobních dat

autokucera.cz je součástí informací, které nám poskytnete jako správce údajů. To znamená, že odpovídáme za informace, které nám poskytnete. Budeme vždy dodržovat ochranu osobních údajů a zajistíme, aby vaše informace byly v bezpečí a aby se zabránilo neoprávněnému přístupu k vašim datům. Čas od času vám řekneme, jaké další společnosti ve skupině jsou v našich informacích o sportovní módě.

Jaké informace shromažďujeme?
Shromažďujeme všechny známé informace. Například pokud se přihlásíte k odběru našeho zpravodaje nebo když nás kontaktujete jakýmkoliv způsobem (jako je email, Facebook, Twitter nebo některý z našich obchodů). Tyto informace zahrnují hesla, uživatelská jména, kontaktní informace, informace o účtu, preference, zájmy a informace o stížnostech. Pokud jste na naší webové stránce nebo v některém z našich obchodů, shromažďujeme také informace. Zahrnuje datum a čas nákupu, nákup produktu a informace o použité kreditní kartě.

Někdy můžeme přistupovat k veřejným informacím na internetu, abychom předešli podvodům, ověřování (například potvrdíme, že jsme správná adresa podrobného popisu) a marketingovým účelům, jak je podrobněji popsáno.

Těšíme se také na vaše aktivity na našich webových stránkách, např. Jaký druh vybavení hledáte. Cookie shromažďuje většinu informací. Další informace naleznete v našich cookies

Jak zpracujeme vaše data?
Vaše informace používáme k zodpovězení všech umístění produktu. Spolupracujeme také s poskytovateli služeb třetích stran, kteří nám pomáhají dosáhnout této společné a efektivní operace a sdílet data. Abychom například mohli poskytnout služby ke zlepšení své úrovně, vaše data mohou být třetím nezávislým webem pro přezkum, jako například Trust Feefo a sdíleni. Pokud byste chtěli poskytnout zpětnou vazbu o vašich zkušenostech, tyto třetí strany vás budou kontaktovat e-mailem. Pokud si přejete, můžete svůj komentář nechat anonymně.

Jako součást našeho marketingového plánu můžeme centralizovat a sdílet data shromážděná se třetími stranami. Tyto informace pak používáme k vytváření statistik pro naše zákazníky. To nám pomáhá poskytovat produkty, služby a speciální nabídky, abyste si mohli vybrat, přizpůsobit a říci, že si myslíme, že máte zájem o poslech.

zpět