Levnější než jiné online obchody, stojí to za to!
Nové produkty pro muže,Nové výrobky pro ženy
 
Úvod >  Jak nakupovat

Jak nakupovat

Abychom zajistili, že vaše objednávka brzy dosáhne, opustíme náš sklad ve stejných podmínkách, abychom co nejdříve dodali s lodí veškerou dobrou pověst kurýrní společnosti. Takže si můžete být jisti, že pořadí, podpis bude požádán, aby zaplatil.

Všimněte si, že můžete obdržet více paketů pro více položek, které jsou součástí objednávky.

Vaše objednávka Vám bude doručena od pondělí do pátku s výjimkou svátků.

Bohužel nemůžeme zaručit dodací lhůtu.
U většiny adres na území Velké Británie a Severního Irska je vaše objednávka obvykle za 2-4 pracovní dny, abyste mohli zaslat datum platby. Při vysoké poptávce může trvat déle.

Dodávání vzdálených oblastí, jako jsou vysočiny a ostrovy, může trvat dalších 3-5 dní.

Mezinárodní normy
Pro mezinárodní mezinárodní standard (oblast A) používáme společnost DHL International. Dovolte, abyste do vás kontaktovali až tři pracovní dny.

Vezměte prosím na vědomí, že cena uvedená na této webové stránce obsahuje pouze DPH ve Spojeném království, které se platí za všechny objednávky. Některé mezinárodní dodávky závisí na místních daních a celních poplatcích, což je vaší odpovědností.

Jak se mohu vrátit a koupím ji online?
Do 28 dnů buď v našem obchodě, nebo dokladem o doručení jako doklad o koupi s e-mailem s náhradou (viz níže) k nákupu.
Zboží musí být nevyužité a v původním stavu, včetně balení a označování. Výše uvedené jsou předmětem vašich práv.

Z vašeho on-line výměny projektu koupit
Je nám líto, že v průběhu procesu návratu nemůžeme poskytnout náhradu za podmínky používání produktu online.

Když vrátíte něco, co má stejnou velikost nebo barvu stejný výrobek, který potřebuje nebo je pouze nahradit produkt, musíte pod položkou, kterou potřebujete, umístit novou objednávku. Vaše nová objednávka bude odeslána přímo vám a pokud zpracujeme váš návrat, vrátíme se k našim zásadám.

Pokud ušetříte výhody účasti na našich bezplatných výnosech, můžete vždy použít kreditní kartu k nákupu položek v obchodě, kde je vrácení dalších položek. Přímo

Je-li to proto, že je něco špatně nebo ne online popis?
Pokud chcete něco, co je špatné, koupit, doporučujeme vám ji získat. Pokud je to možné, vrátíme se zpět do obchodu, abychom mohli prověřit projekt a posoudit jeho vinu. Pokud se chcete u nás publikovat, doporučujeme, abyste kontaktovali náš zákaznický servis a diskutovali o tom nejlepším způsobem.

Je-li výrobek vadný, poskytneme vám náhradu nebo případnou náhradu za položku. Můžete platit poštovné nebo doručit všechny vrácení peněz. Pokud projekt nepodléhá žádnému rušení, ale předtím je nadměrné opotřebování, zneužití nebo škodlivé poškození, budeme s vámi diskutovat. Nemůžeme v tomto případě poskytnout náhradu.

zpět